Masz pytanie? Zadzwoń! 733-337-199 796-531-198 kontakt@wyciszamy.net
Doradztwo i pomoc techniczna.
Pn-Pt: 8:00 - 16:00

Wysyłka w 24h 3 LATA Gwarancji 10 Dni na zwrot Produkt Polski


Zamów pomiar
akustyki pomieszczenia

Porady

Wyciszenie sprzętów domowych pralki, zmywarki i lodówki.

Do wyciszeń drgań i wibracji powodowanych przez  pralki i zmywarki stosujemy produkt AKU-VIBRO. Produkt służący jako podkład, charakteryzujący się znakomitą odpornością na wiele czynników fizykochemicznych.


Pod lodówki również polecamy stosowanie mat AKU-VIBRO, a do obicia ścian w okolicach lodówki Panel typu G. Ważną sprawą jest, aby nie stosować paneli G w miejscach, w których lodówka oddaje ciepło czyli z tyłu lodówki, ze względu na to, że panele typu G nie są odporne na wysokie temperatury (choć w przypadku lodówki nie jest to co prawda temperatura aż tak wysoka). Drugą kwestią jest, że panel zadziała jak izolacja termiczna, a w lodówce przecież właśnie o to chodzi, aby ciepło z tyłu oddawać. Dlatego panel typu G stosujemy na ewentualnych ścianach bocznych (nawet, jeśli są to ściany "zewnętrzne", czyli wychodzące na zewnątrz budynku - w tym wypadku panel pochłonie dźwięk nie odbijając go ponownie do wnętrza pomieszczenia).
Zdarza się też, że lodówka jest zabudowana w meblach kuchennych, wtedy panele można stosować do wygłuszenia wnętrza "szafki".

Loading...

Oceń ten artykuł:

Loading...

[x]

Wysyłka 3-4 dni

W przypadku popularnych towarów (wyraźnie oznaczonych w tabeli towarów) potrzebujemy do czterech dni roboczych, aby skompletować, bezpiecznie zapakować oraz wysłać zamówiony przez Ciebie produkt.

Dwa lata gwarancji

Gwarantujemy niezawodność zakupionego u nas towaru przez okres dwóch lat. Zachowaj dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT), a w razie uszkodzenia wynikłego podczas użytkowania towaru zgodnie z jego przeznaczeniem, bezpłatnie wymienimy uszkodzony element na nowy.

14 dni na zwrot

Masz 14 dni na zwrot zakupionego, nieużywanego towaru. Dotyczy Konsumentów w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego.

Produkt polski

Wszystkie nasze produkty wyprodukowane są przez polskiego producenta, firmę APAMA™ acoustic project

1
Kliknij, a oddzwonimy
do Ciebie za chwilę.