Masz pytanie? Zadzwoń! 733-337-199 796-531-198 kontakt@wyciszamy.net
Doradztwo i pomoc techniczna.
Pn-Pt: 8:00 - 16:00

Wysyłka w 24h 3 LATA Gwarancji 10 Dni na zwrot Produkt Polski


Zamów pomiar
akustyki pomieszczenia

Wymiary i ceny produktu. Kliknij

Klej akustyczny Green Glue
Loading...

Oceń ten produkt:

3.9/16

Loading...

Specjalistyczny klej Green Glue - to znakomity produkt, którego zastosowanie poprawia izolacyjność akustyczną przegród poprzez ograniczanie przenikania drgań powodowanych przez fale dźwiękowe na przyklejoną powierzchnię i zamianę ich na ciepło. Wzrost izolacyjności akustycznej po użyciu kleju wynosi nawet do 10 dB (w zależności od indywidualnych warunków panujących w każdym pomieszczeniu) Produkt zbadany i atestowany. Klej cechuje wysoka siła wiązania.

Głównym zadaniem kleju jest stworzenie polimerowej bariery akustycznej pomiędzy dwoma płytami gips-karton. Klej stosuje się jako dodatkową ochronę przed hałasem, uzupełniającą standardowe rozwiązanie przy pomocy izolatora akustycznego AKU-PR 140 lub w przypadku braku miejsca na montaż izolatora, jako jedyną barierę akustyczną.

Klej można również stosować do klejenia ze sobą wielu materiałów jak pianka z pianką, pianka z drewnem, metalem, tkaninami itd. Green Glue jest produktem ekologicznym nie zawierającym związków kancerogennych.

Klej można zmyć wodą z mydłem, kiedy jest jeszcze mokry. Z większości ubrań zanieczyszczonych klejem daje się go bez problemu sprać.

Dodatkowo można zakupić  pistolet niezbędny do jego nanoszenia na klejoną powierzchnię.  

Wydajność ok. 1 tubę kleju na 1,5 m2

Pojemność tuby: 828 ml

Instrukcja postępowania

1.Zainstaluj pierwszą warstwę płyt gipsowo-kartonowych lub inne podłoże zgodnie z zasadami budowlanymi. Przed naniesieniem kleju upewnij się, że wszystkie powierzchnie są wolne od brudu i zanieczyszczeń.

2.Wytnij otwór w końcówce tuby, a następnie naciskając spust pistoletu nanieś klej na drugą mocowaną płytę gips-karton. Zostaw przy tym od brzegu pewien odstęp aby móc swobodnie potem podnieść płytę do montażu. Pokryj równomiernie powierzchnię płyty przy użyciu dowolnych wzorów.

3.Po naniesieniu kleju w ciągu max. 15 minut zamocuj płytę gips-karton.

Przykręć ją do stelaża zgodnie z właściwą sztuką budowlaną.

Film z instrukcją montażu płyty GK przy wykorzystaniu Green Glue (język angielski):


https://www.youtube.com/watch?v=RLtlcy5YDQM

Klej akustyczny Green Glue

Podaj ilość zamawianych sztuk
lub powierzchnię do pokrycia.
Ilość: szt.
lub
Wartość brutto: 0

Ilość: szt.
Wartość brutto:
4 5 6 7 8 , 9 0

Wyślij zapytanie

[x]

Wysyłka 3-4 dni

W przypadku popularnych towarów (wyraźnie oznaczonych w tabeli towarów) potrzebujemy do czterech dni roboczych, aby skompletować, bezpiecznie zapakować oraz wysłać zamówiony przez Ciebie produkt.

Dwa lata gwarancji

Gwarantujemy niezawodność zakupionego u nas towaru przez okres dwóch lat. Zachowaj dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT), a w razie uszkodzenia wynikłego podczas użytkowania towaru zgodnie z jego przeznaczeniem, bezpłatnie wymienimy uszkodzony element na nowy.

14 dni na zwrot

Masz 14 dni na zwrot zakupionego, nieużywanego towaru. Dotyczy Konsumentów w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego.

Produkt polski

Wszystkie nasze produkty wyprodukowane są przez polskiego producenta, firmę APAMA™ acoustic project

1
Kliknij, a oddzwonimy
do Ciebie za chwilę.