Panele akustyczne Classic
skosowane

Panele akustyczne Classic<br>skosowane

Panele akustyczne Classic
skosowane


Ilość:
lub
Powierzchnia:
m 2
Dostawa Dostawa Na zamówienie Wysyłka:
3-4 dni
6.29 zł

Zapytaj o produkt

Więcej informacji zadzwoń:
733-337-199 796-531-198
Magic! Użyj w kreatorze wzorów

Opis produktu

PS Classic to podstawowy produkt z szerokiej linii produktów PS chronionych zastrzeżonym wzorem przemysłowym. Panele wykonane są ze standardowej technicznej pianki akustycznej. Produkt przeznaczony do zastosowań domowych typu: pokoje prób, amatorskie studia nagraniowe, kina domowe i pokoje odsłuchowe.

ZASTOSOWANIE

Zastosowanie paneli z linii Classic to amatorska aranżacja akustyczna pomieszczeń: wyposażenie amatorskich studiów nagraniowych, pokojów odsłuchowych, a także pomieszczeń studyjnych i telewizyjnych. Pianki Classic stosuje się także w motoryzacji do wyciszania podsufitek samochodowych, boków aut itp. w miejscach nienarażonych na działanie wilgoci. Powszechnym zastosowaniem jest także używanie ich w transporcie jako produktu do zabezpieczeń przewożonego towaru przed uszkodzeniem.

Materiały z linii Classic posiadają podstawową zdolność pochłaniania odbić fal dźwiękowych. 

Cechy użytkowe

Panele z linii Classic cechują się łatwym montażem. Polega on jedynie na przyklejeniu do odpowiednio przygotowanej powierzchni np. zagruntowanej ściany lub płyty karton-gipsowej. Szeroka gama wymiarów pozwala na dobranie wymiarów do każdego pomieszczenia.

Panele Classic posiadają szerokie zastosowanie: od okładzin ściennych po okładziny sufitowe.

Produkty z linii Classic nie posiadają certyfikacji PPOŻ. Certyfikację taką posiadają produkty z linii Professional, Decor i Professional PRO.

Wykonanie i trwałość

Materiały z linii Classic wytwarzane są z akustycznej pianki technicznej wykonywanej metodą spieniania, posiadającej budowę komórkową. Posiadają porowatą strukturę (niewielkie otwory do 3mm). Ułożenie ścianek komórek materiału powoduje odbicia światła w różnym kierunku, w zależności od oświetlenia, co jest ich naturalną cechą. W związku z tym, aby zachować jednolitą kolorystycznie powierzchnię, należy każdorazowo przed przyklejeniem danego elementu obrócić go i dopasować kolorystycznie do pozostałych.

Materiały z linii Classic cechują się podstawową odpornością na światło UV. Z czasem może dojść do ich równomiernego odbarwienia.

Instrukcja montażu paneli ->

Wykonanie i trwałość

Materiały z linii Classic wytwarzane są z akustycznej pianki technicznej wykonywanej metodą spieniania, posiadającej budowę komórkową, może mieć porowatą strukturę (niewielkie otwory do 3mm). Ułożenie ścianek komórek materiału powoduje odbicia światła w różnym kierunku, w zależności od oświetlenia, co jest ich naturalną cechą. W związku z tym, aby zachować jednolitą kolorystycznie powierzchnię, należy każdorazowo przed przyklejeniem danego elementu obrócić go i dopasować kolorystycznie do pozostałych

Atesty i certyfikaty

Produkty z linii Classic nie posiadają certyfikacji PPOŻ. Certyfikację taką posiadają produkty z linii Professional, Decor i Professional PRO.

DARMOWE PRÓBKI

Jeśli jesteście państwo zainteresowani otrzymaniem próbek opisanego materiału prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny  pod numerem 733 337 199.

Porady montażowe

Do montażu produktu należy zastosować klej dostępny również w naszym sklepie.

Oceń ten produkt:

Twoja opinia została dodana.

Opinie klientów:

Ocena: 3.81 / Ilość opinii: 104
Pułapka basowa z gąbki, ktróa tłumi wysokie i średnie częstotliwości???
Jak na moje potrzeby OK, ale następnym razem wziąłbym panele z grupy PROFESSIONAL.

Lista wszystkich wariantów: ( 40 w 1 kolorach )