APAMA - parę słów o naszym producencie

APAMA - parę słów o naszym producencie

o-firmir.jpg (341 KB)

Wyciszamy.net jest wyłącznym internetowym dystrybutorem materiałów akustycznych firmy APAMA® acoustic project. 

Apama to polska firma z wieloletnią tradycją i olbrzymim doświadczeniem w branży akustycznej, potwierdzonym wieloma nagrodami i certyfikatami. Dzięki własnemu laboratorium akustycznemu i wysokiej klasy sprzętowi pomiarowemu, Apama jest w stanie przeprowadzić pomiary właściwości akustycznych zarówno konkretnych materiałów, jak i całych budynków i warunków środowiskowych. Wytwarzane przez naszego producenta materiały akustyczne: panele akustyczne poprawiające warunki akustyczne wewnątrz pomieszczeń oraz izolatory akustyczne blokujące przenikanie niepożądanych dźwięków pomiędzy różnego rodzaju przegrodami, są efektem wieloletnich prac badawczych i rozwojowych oraz olbrzymiemu doświadczeniu. 

Biuro projektowe firmy Apama bezustannie pracuje nad dostarczaniem nowości nie tylko w dziedzinie samej akustyki, ale również designu i estetyki proponowanych rozwiązań. Nowe wzory, kolorystyka, faktury i rodzaje materiałów pojawiają się bezustannie. Pozwala to na stałe pozostawanie w zgodzie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi, wciąż dostarczając najlepsze rozwiązania w dziedzinie akustyki.

Wśród oferowanych produktów znajdują się rozwiązania do obiektów prywatnych, jak kina domowe, pracownie, pomieszczenia mieszkalne, przedsiębiorstw: biur, studiów nagrań, szkół i uczelni, jak i przemysłu. 

Wszystkie wymienione wyżej atuty jednoznacznie skłoniły Wyciszamy.net do nawiązania bliskiej współpracy z APAMA® acoustic project, w celu szerszego rozpropagowania motta ich firmy: "Hear the silence", czyli "Usłysz ciszę".