Wyciszenie sprzętów domowych pralki, zmywarki i lodówki.

Wyciszenie sprzętów domowych pralki, zmywarki i lodówki.

Do wyciszeń drgań i wibracji powodowanych przez  pralki i zmywarki stosujemy produkt AKU-VIBRO. Ten wibroizolator doskonale sprawdzi się jako podkład i charakteryzuje się znakomitą odpornością na wiele czynników fizykochemicznych. Jest również wodoodporny.

Mata z izolatora AKU-VIBRO świetnie nada się również jako podkład pod lodówki. Jeśli lodówka znajduje się we wnęce, szczeliny możemy wypełnić naklejając na ściany dookoła lodówki czy pralki maty wykonane z pianki gładkiej Professional  lub panelu typu G Professional. Ważną sprawą jest, aby nie stosować materiałów akustycznych tak, aby całkowicie uniemożliwić wentylację urządzenia wskazaną przez producenta.
Jeśli hałasujące urządzenie znajduje się w zabudowie, a ściany ewidentnie przenoszą generowane przez urządzenie dźwięki, na ścianki zabudowy, od wnętrza urządzenia można zastosować izolator Out-Sound 240 - niezwykłe gęsty izolator akustyczny, który mimo swojej niedużej grubości, potrafi w znacznym stopniu zablokować przenikające dźwięki.

Zobacz również: