Panele akustyczne Classic
gładkie

Panele akustyczne Classic<br>gładkie
Panele akustyczne Classic
gładkie

Ilość:
lub
Powierzchnia:
m 2
Dostawa Dostawa Na zamówienie Wysyłka:
3-4 dni
69.95 zł

Zapytaj o produkt

Więcej informacji zadzwoń:
733-337-199 796-531-198
Magic! Użyj w kreatorze wzorów

PG Classic - produkt w postaci arkuszy pianki o różnych grubościach. Zadaniem płyt jest pochłanianie dźwięku w szerokim paśmie częstotliwości. Zalety materiału to jednolita regularna struktura komórkowa, łatwość montażu oraz docinania. 

Zastosowanie paneli z linii Classic to amatorska aranżacja akustyczna pomieszczeń: wyposażenie amatorskich studiów nagraniowych, pokojów odsłuchowych, a także pomieszczeń studyjnych i telewizyjnych. Pianki Classic stosuje się także w motoryzacji do wyciszania podsufitek samochodowych, boków aut itp. w miejscach nienarażonych na działanie wilgoci. Powszechnym zastosowaniem jest także używanie ich w transporcie jako produktu do zabezpieczeń przewożonego towaru przed uszkodzeniem.

Materiały z linii Classic posiadają podstawową zdolność pochłaniania odbić fal dźwiękowych. 

Panele akustyczne z linii Classic służą do:

  • Poprawy akustyki wewnątrz pomieszczeń
  • Skracania czasu pogłosu (echa)
  • Poprawy wyrazistości emitowanych dźwięków (muzyki, mowy)
  • Tworzenia wizualnych aranżacji poprawiających estetykę pomieszczenia
  • W ograniczonym zakresie do zmniejszenia ilości dźwięków wypływających z pomieszczenia, w którym zamontowano panele do pomieszczeń okolicznych.
  • Przeznaczone przede wszystkim do stosowania na sufitach.

Panele akustyczne z linii Classic NIE służą do:

  • izolowania dźwięków płynących od sąsiada
  • tłumienia dźwięków uderzeniowych generowanych przez kroki, upadające przedmioty itp.

Panele z linii Classic cechują się łatwym montażem. Polega on jedynie na przyklejeniu do odpowiednio przygotowanej powierzchni np. zagruntowanej ściany lub płyty karton-gipsowej. Szeroka gama wymiarów pozwala na dobranie wymiarów do każdego pomieszczenia.

Panele Classic posiadają szerokie zastosowanie: od okładzin ściennych po okładziny sufitowe.

Produkty z linii Classic nie posiadają certyfikacji PPOŻ. Certyfikację taką posiadają produkty z linii Professional, Decor i Professional PRO.

Materiały z linii Classic wytwarzane są z akustycznej pianki technicznej wykonywanej metodą spieniania, posiadającej budowę komórkową. Posiadają porowatą strukturę (niewielkie otwory do 3mm). Ułożenie ścianek komórek materiału powoduje odbicia światła w różnym kierunku, w zależności od oświetlenia, co jest ich naturalną cechą. W związku z tym, aby zachować jednolitą kolorystycznie powierzchnię, należy każdorazowo przed przyklejeniem danego elementu obrócić go i dopasować kolorystycznie do pozostałych.

Materiały z linii Classic cechują się podstawową odpornością na światło UV. Z czasem może dojść do ich równomiernego odbarwienia.

Instrukcja montażu paneli ->

Produkty z linii Classic nie posiadają certyfikacji PPOŻ. Certyfikację taką posiadają produkty z linii Professional, Decor i Professional PRO.

Jeśli jesteście państwo zainteresowani otrzymaniem próbek opisanego materiału prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny  pod numerem 733 337 199.

Oceń ten produkt:

Twoja opinia została dodana.

Opinie klientów:

Ocena: 3.3 / Ilość opinii: 30
Brak opinii.