OUT-SOUND - izolacja akustyczna

<b>OUT-SOUND</b> - izolacja akustyczna
OUT-SOUND - izolacja akustyczna

Ilość:
lub
Powierzchnia:
m 2
Dostawa Dostawa Na zamówienie Wysyłka:
3-4 dni
159.54 zł

Zapytaj o produkt

Więcej informacji zadzwoń:
733-337-199 796-531-198
Magic! Użyj w kreatorze wzorów

Materiał sprzedawany w odcinkach 100/100cm.

Izolator OUT-SOUND to elastyczny produkt służący do pochłaniania dźwięku oraz likwidacji drgań i wibracji. Dzięki jego znacznej gęstości: 240 kg/m3, stosowana warstwa może być znacznie cieńsza, niż w przypadku innych izolatorów. Zalety materiału OUT-SOUND to łatwość docinania i montażu połączona z dużą trwałością produktu. OUT-SOUND dzięki swojej otwartej strukturze polecany jest szczególnie do likwidacji szumów i ograniczania hałasu strukturalnego, a także ograniczania rozprzestrzeniania się dźwięku w metalach. Produkt ten przeznaczony jest do zastosowań domowych jak i profesjonalnych, także w budynkach użyteczności publicznej i zakładach pracy. Zaleca się łączenie izolatora OUT-SOUND z piankowymi ustrojami akustycznymi.

Rozmiar zakupionego arkusza może się różnić, +/- 2% tolerancji w wymiarze.

OUT-SOUND może być używany w przemyśle do wyciszania korpusów maszyn i urządzeń (odkurzacze, generatory prądotwórcze, myjki ciśnieniowe itd.), a także do mocowania na ścianach pomieszczeń celem redukcji hałasu generowanego przez wiertarki, tokarki, frezarki itp. Ponadto jest on stosowany w budownictwie jako okładzina ścian, drzwi, a także do izolacji kanałów wentylacyjnych, redukcji odgłosów płynącej cieczy w rurach i zbiornikach. Materiał ten może być stosowany także do wyciszania obudów komputerów stacjonarnych, serwerów oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych.

Jeśli jesteście państwo zainteresowani otrzymaniem próbek opisanego materiału prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny  pod numerem 733 337 199.

Oceń ten produkt:

Twoja opinia została dodana.

Opinie klientów:

Ocena: 3.56 / Ilość opinii: 124
Coool
Chcący :)
NIECHCĄCY
Poprawiam
Niechcący