A-PAD podkładki antywibracyjne

A-PAD podkładki antywibracyjne

A-PAD podkładki antywibracyjne


Ilość:
lub
Powierzchnia:
m 2
Dostawa Dostawa Na zamówienie Wysyłka:
3-4 dni
45 zł

Zapytaj o produkt

Więcej informacji zadzwoń:
733-337-199 796-531-198
Użyj w kreatorze wzorów

Opis produktu

Zasada działania podstawek A-PAD opiera się na likwidacji szkodliwych wibracji, które powstają przy grającym głośniku. Te szkodliwe wibracje przenoszą się na obudowę głośnika/monitora odsłuchowego. Obudowa zaczyna drgać i drgania te przenoszone są na podłoże, na którym stoi głośnik. Bezpośrednim skutkiem jest powstawanie rezonansów, drgań, podbić, szczególnie w paśmie niskich i średnich częstotliwości. Powoduje to, iż słyszmy zniekształcony dźwięk zamiast oryginalnego, właściwego nagrania. Dzięki specjalnym właściwościom materiału, z którego wykonane są  podkładki akustyczne A-PAD otrzymujemy czysty dźwięk, bez zniekształceń i podbić.

Podstawki A-PAD cechują się również dużą trwałością oraz łatwością konserwacji, gdyż wystarczy je w razie potrzeby odkurzyć, a materiał z którego są wykonane ma małą podatność na działanie rozpuszczalników organicznych i detergentów. Podstawka nie zmienia także swojego koloru. Ponieważ produkt nie posiada ostrych krawędzi, można go kłaść praktycznie na wszystkich powierzchniach bez obawy o ich zniszczenie.

Działanie podstawek A-PAD nie ogranicza się tylko do zastosowań audio - na tej uniwersalnej podkładce możemy położyć np. komputer stacjonarny, odtwarzacz DVD itp. 
Dzięki podstawce A-PAD użytkownik wreszcie może uzyskać pełnie brzmienie swojego sprzętu Hi-Fi i cieszyć się idealną muzyką bez zakłóceń.

Zastosowanie

Stosowane pod sprzęt audio-video w celu zlikwidowania wibracji przenoszonych na podłoże, które powodują pogorszenie jakości dźwięku. W szczególności dedykowane pod odsłuchy.

Główne zalety:

  • redukcja drgań 
  • ładny wygląd 
  • ochrona sprzętu przed zniszczeniem 
  • mała waga 
  • łatwość przenoszenia 
  • poprawa jakości odtwarzanego dźwięku 
  • produkt gotowy do użycia
     

Oceń ten produkt:

Ocena: 3.6 / Ilość opinii: 5

Dodaj opinie do swojej oceny:

Twoja opinia została dodana.

Opinie klientów:

Brak opinii.