Klej akustyczny Green Glue

Klej akustyczny Green Glue

Klej akustyczny Green Glue


Ilość:
lub
Powierzchnia:
m 2
Dostawa Dostawa Na zamówienie Wysyłka:
3-4 dni
155.84 zł

Zapytaj o produkt

Więcej informacji zadzwoń:
733-337-199 796-531-198
Magic! Użyj w kreatorze wzorów

Opis produktu

Specjalistyczny klej Green Glue - to znakomity produkt, którego zastosowanie poprawia izolacyjność akustyczną przegród poprzez ograniczanie przenikania drgań powodowanych przez fale dźwiękowe. Wzrost izolacyjności akustycznej po użyciu kleju wynosi nawet do 10 dB (w zależności od indywidualnych warunków panujących w każdym pomieszczeniu). Produkt zbadany i atestowany. Klej cechuje wysoka siła wiązania.

Wydajność ok. 1 tuba kleju na 1,5 m2

Zastosowanie

Głównym zadaniem kleju jest stworzenie polimerowej bariery akustycznej pomiędzy dwoma płytami gips-karton. Klej stosuje się jako dodatkową ochronę przed hałasem, uzupełniającą standardowe rozwiązanie jakim jest poprawa izolacyjności przegordy przy pomocy izolatora akustycznego AKU-PR 140 lub w przypadku braku miejsca na montaż izolatora, jako jedyną barierę akustyczną.

Klej można również stosować do klejenia ze sobą wielu materiałów jak pianka z pianką, pianka z drewnem, metalem, tkaninami itd. Green Glue jest produktem ekologicznym nie zawierającym związków kancerogennych.

Klej można zmyć wodą z mydłem, kiedy jest jeszcze mokry. Z większości ubrań zanieczyszczonych klejem daje się go bez problemu sprać.

W sprzedażdy dostępny jest również pistolet niezbędny do jego nanoszenia na klejoną powierzchnię.  (Tuby kleju są większe, niż zwyczajowe opakowania znane z akrylu, czy silikonu).

Pojemność tuby: 828 ml

Porady montażowe

  1. Zainstaluj pierwszą warstwę płyt gipsowo-kartonowych lub inne podłoże zgodnie z zasadami budowlanymi. Przed naniesieniem kleju upewnij się, że wszystkie powierzchnie są wolne od brudu i zanieczyszczeń (w razie potrzeby, zastosuj odpowiedni grunt).
  2. Wytnij otwór w końcówce tuby, a następnie naciskając spust pistoletu, nanieś klej na drugą mocowaną płytę gips-karton. Zostaw przy tym od brzegu pewien odstęp aby móc swobodnie potem podnieść płytę do montażu. Powierzchnię płyty pokryj równomiernie przy użyciu dowolnych wzorów.
  3. Po naniesieniu kleju w ciągu max. 15 minut zamocuj płytę gips-karton.
  4. Przykręć ją do stelaża zgodnie ze sztuką budowlaną.

Oceń ten produkt:

Twoja opinia została dodana.

Opinie klientów:

Ocena: 3.8 / Ilość opinii: 29
Brak opinii.