Panele akustyczne Professional PRO - sufit podwieszany

Panele akustyczne Professional PRO - sufit podwieszany
Panele akustyczne Professional PRO - sufit podwieszany

Ilość:
lub
Powierzchnia:
m 2
Dostawa Dostawa Na zamówienie Wysyłka:
3-4 dni
108.84 zł

Zapytaj o produkt

Więcej informacji zadzwoń:
733-337-199 796-531-198
Magic! Użyj w kreatorze wzorów

Panel PS Professional Pro to znakomity produkt do poprawy akustyki w adaptowanych pomieszczeniach, chroniony zastrzeżonym wzorem przemysłowym.
Produkt wykonany z wysokiej jakości akustycznej pianki technicznej posiadającej atest PZH, P-POŻ i badania akustyczne. Produkty z linii Professional Pro cechują się najwyższymi parametrami dotyczącymi odporności na ogień. Ich niezwykła lekkość oraz jasne barwy sprawiają, że jest to idealny produkt do stosowania na sufitach. Dostępność w rozmiarze 59,5 x 59,5 cm pozwana na zastosowanie ich jako wypełnienia tradycyjnych, kratownicowych sufitów podwieszanych, w zastępstwie tradycyjnych płyt wypełnieniowych. Dzięki temu otrzymujemy nowoczesny w wyglądzie, akustycznie poprawny sufit, poprawiający komfort akustyczny pomieszczenia.

Panele z linii Professional Pro idealnie spisują się jako panele akustyczne sufitowe - ze względu na parametry przeciwpożarowe oraz jasną kolorystykę. Panele dopuszczone do użytku w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Materiał wykonywany jest metodą spieniania, może mieć porowatą strukturę (niewielkie otwory do 3mm).

Panel PS Professional Pro do sufitów podwieszanych o wymiarze 59,5 cm idealnie wpasowuje się w kratę sufitu podwieszanego rastrowego zamiast kasetonów. Nadzwyczaj łatwy montaż poprzez układanie paneli w kratownicy, a nie klejenie.

Odcienie kolorystyczne materiałów barwionych mogą od siebie odbiegać w przypadku grup towarów pochodzących z różnych procesów produkcyjnych. Gwarantujemy zbieżność kolorystyczną materiału zamówionego w ramach jednego zamówienia.

 
Darmowe próbki
Jeśli jesteście państwo zainteresowani otrzymaniem próbek opisanego materiału prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny  pod numerem 733 337 199.

Panele akustyczne z linii Professional PRO służą do:

  • Poprawy akustyki wewnątrz pomieszczeń
  • Skracania czasu pogłosu (echa)
  • Poprawy wyrazistości emitowanych dźwięków (muzyki, mowy)
  • Tworzenia wizualnych aranżacji poprawiających estetykę pomieszczenia
  • W ograniczonym zakresie do zmniejszenia ilości dźwięków wypływających z pomieszczenia, w którym zamontowano panele do pomieszczeń okolicznych.
  • Przeznaczone przede wszystkim do stosowania na sufitach.

Panele akustyczne z linii Professional PRO NIE służą do:

  • izolowania dźwięków płynących od sąsiada
  • tłumienia dźwięków uderzeniowych generowanych przez kroki, upadające przedmioty itp.

Oceń ten produkt:

Twoja opinia została dodana.

Opinie klientów:

Ocena: 3.6 / Ilość opinii: 5
Brak opinii.