Panele akustyczne Professional PRO
skosowane

Panele akustyczne Professional PRO<br>skosowane

Panele akustyczne Professional PRO
skosowane


Ilość:
lub
Powierzchnia:
m 2
Dostawa Dostawa Na zamówienie Wysyłka:
3-4 dni
8.5 zł

Zapytaj o produkt

Więcej informacji zadzwoń:
733-337-199 796-531-198
Użyj w kreatorze wzorów

Opis produktu

Panel PS Professional Pro to znakomity produkt do poprawy akustyki w adaptowanych pomieszczeniach, chroniony zastrzeżonym wzorem przemysłowym.
Produkt wykonany z wysokiej jakości pianki technicznej posiadającej atest PZH, P-POŻ i badania akustyczne. Produkty z linii Professional Pro cechują się najwyższymi parametrami dotyczącymi odporności na ogień. Ich niezwykła lekkość oraz jasne barwy sprawiają, że jest to idealny produkt do stosowania na sufitach. Dostępność w rozmiarze ok 60 x 60 cm pozwana na zastosowanie ich jako wypełnienia tradycyjnych, kratownicowych sufitów podwieszanych, w zastępstwie tradycyjnych płyt wypełnieniowych. Dzięki temu otrzymujemy nowoczesny w wyglądzie, akustycznie poprawny sufit, poprawiający komfort akustyczny pomieszczenia.

Przeznaczenie

Panele z linii Professional Pro idealnie spisują się jako panele akustyczne sufitowe - ze względu na parametry przeciwpożarowe oraz jasną kolorystykę. Panele dopuszczone do użytku w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Materiał wykonywany jest metodą spieniania, może mieć porowatą strukturę (niewielkie otwory do 3mm).

Montaż

Do montażu produktu należy zastosować klej montażowy dostępny również w naszym sklepie.
Cięcie paneli jest banalnie proste - ze względu na swoją sztywną formę i niedużą gęstość, idealnie da się je docinać każdym ostrym nożem.

Lekkość paneli ułatwia montaż. Po przyłożeniu do klejnej powierzchni, od razu pozostają na miejscu.

Próbki materiału

Odcienie kolorystyczne materiałów barwionych mogą od siebie odbiegać w przypadku grup towarów pochodzących z różnych procesów produkcyjnych. Gwarantujemy zbieżność kolorystyczną materiału zamówionego w ramach jednego zamówienia.

Darmowe próbki
Jeśli jesteście państwo zainteresowani otrzymaniem próbek opisanego materiału prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny  pod numerem 733 337 199.

Oceń ten produkt:

Ocena: 4.25 / Ilość opinii: 108

Dodaj opinie do swojej oceny:

Twoja opinia została dodana.

Opinie klientów:

Polecam do openspaców
Panele zastosowaliśmy na suficie po wcześniejszej konsultacji z akustykiem, uciążliwe echo zniknęło i teraz pracuje nam się o wiele lepiej. Pozdrawiam