Panele akustyczne Classic
sześciokąt heksagonalne, skosowane, ścięte

Panele akustyczne Classic<br>sześciokąt heksagonalne, skosowane, ścięte
Panele akustyczne Classic
sześciokąt heksagonalne, skosowane, ścięte

Ilość:
lub
Powierzchnia:
m 2
Dostawa Dostawa Na zamówienie Wysyłka:
3-4 dni
7.05 zł

Zapytaj o produkt

Więcej informacji zadzwoń:
733-337-199 796-531-198
Magic! Użyj w kreatorze wzorów

Panele ścięte z linii Classic to podstawowy produkt z szerokiej linii produktów PS chronionych zastrzeżonym wzorem przemysłowym. Ich nietypowo ścięta powierzchnia pozwana na ułożenie mozaiki typu "łuska", tworzącej ciekawy element zdobniczy. Panele wykonane są ze standardowej technicznej pianki akustycznej. Produkt przeznaczony do zastosowań domowych typu: pokoje prób, amatorskie studia nagraniowe, kina domowe i pokoje odsłuchowe.

Zastosowanie paneli z linii Classic to amatorska aranżacja akustyczna pomieszczeń: wyposażenie amatorskich studiów nagraniowych, pokojów odsłuchowych, a także pomieszczeń studyjnych i telewizyjnych. Pianki Classic stosuje się także w motoryzacji do wyciszania podsufitek samochodowych, boków aut itp. w miejscach nienarażonych na działanie wilgoci. Powszechnym zastosowaniem jest także używanie ich w transporcie jako produktu do zabezpieczeń przewożonego towaru przed uszkodzeniem.

Materiały z linii Classic posiadają podstawową zdolność pochłaniania odbić fal dźwiękowych. 

Panele akustyczne z linii Classic służą do:

  • Poprawy akustyki wewnątrz pomieszczeń
  • Skracania czasu pogłosu (echa)
  • Poprawy wyrazistości emitowanych dźwięków (muzyki, mowy)
  • Tworzenia wizualnych aranżacji poprawiających estetykę pomieszczenia
  • W ograniczonym zakresie do zmniejszenia ilości dźwięków wypływających z pomieszczenia, w którym zamontowano panele do pomieszczeń okolicznych.
  • Przeznaczone przede wszystkim do stosowania na sufitach.

Panele akustyczne z linii Classic NIE służą do:

  • izolowania dźwięków płynących od sąsiada
  • tłumienia dźwięków uderzeniowych generowanych przez kroki, upadające przedmioty itp.

Panele z linii Classic cechują się łatwym montażem. Polega on jedynie na przyklejeniu do odpowiednio przygotowanej powierzchni np. zagruntowanej ściany lub płyty karton-gipsowej. Szeroka gama wymiarów pozwala na dobranie wymiarów do każdego pomieszczenia.

Panele Classic posiadają szerokie zastosowanie: od okładzin ściennych po okładziny sufitowe.

Produkty z linii Classic nie posiadają certyfikacji PPOŻ. Certyfikację taką posiadają produkty z linii Professional, Decor i Professional PRO.

Materiały z linii Classic wytwarzane są z akustycznej pianki technicznej wykonywanej metodą spieniania, posiadającej budowę komórkową. Posiadają porowatą strukturę (niewielkie otwory do 3mm). Ułożenie ścianek komórek materiału powoduje odbicia światła w różnym kierunku, w zależności od oświetlenia, co jest ich naturalną cechą. W związku z tym, aby zachować jednolitą kolorystycznie powierzchnię, należy każdorazowo przed przyklejeniem danego elementu obrócić go i dopasować kolorystycznie do pozostałych.

Materiały z linii Classic cechują się podstawową odpornością na światło UV. Z czasem może dojść do ich równomiernego odbarwienia.

Instrukcja montażu paneli ->

Produkty z linii Classic nie posiadają certyfikacji PPOŻ. Certyfikację taką posiadają produkty z linii Professional, Decor i Professional PRO.

Jeśli jesteście państwo zainteresowani otrzymaniem próbek opisanego materiału prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny  pod numerem 733 337 199.

Oceń ten produkt:

Twoja opinia została dodana.

Opinie klientów:

Ocena: 0 / Ilość opinii: 0
Brak opinii.