Panele akustyczne Classic
sześciokąt, skosowane, ścięte

Panele akustyczne Classic<br>sześciokąt, skosowane, ścięte

Panele akustyczne Classic
sześciokąt, skosowane, ścięte


Ilość:
lub
Powierzchnia:
m 2
Dostawa Dostawa Na zamówienie Wysyłka:
3-4 dni
8.27 zł

Zapytaj o produkt

Więcej informacji zadzwoń:
733-337-199 796-531-198
Magic! Użyj w kreatorze wzorów

Opis produktu

Panele ścięte z linii Classic to podstawowy produkt z szerokiej linii produktów PS chronionych zastrzeżonym wzorem przemysłowym. Ich nietypowo ścięta powierzchnia pozwana na ułożenie mozaiki typu "łuska", tworzącej ciekawy element zdobniczy. Panele wykonane są ze standardowej technicznej pianki akustycznej. Produkt przeznaczony do zastosowań domowych typu: pokoje prób, amatorskie studia nagraniowe, kina domowe i pokoje odsłuchowe.

ZASTOSOWANIE

Zastosowanie paneli z linii Classic to amatorska aranżacja akustyczna pomieszczeń: wyposażenie amatorskich studiów nagraniowych, pokojów odsłuchowych, a także pomieszczeń studyjnych i telewizyjnych. Pianki Classic stosuje się także w motoryzacji do wyciszania podsufitek samochodowych, boków aut itp. w miejscach nienarażonych na działanie wilgoci. Powszechnym zastosowaniem jest także używanie ich w transporcie jako produktu do zabezpieczeń przewożonego towaru przed uszkodzeniem.

Materiały z linii Classic posiadają podstawową zdolność pochłaniania odbić fal dźwiękowych. 

Cechy użytkowe

Panele z linii Classic cechują się łatwym montażem. Polega on jedynie na przyklejeniu do odpowiednio przygotowanej powierzchni np. zagruntowanej ściany lub płyty karton-gipsowej. Szeroka gama wymiarów pozwala na dobranie wymiarów do każdego pomieszczenia.

Panele Classic posiadają szerokie zastosowanie: od okładzin ściennych po okładziny sufitowe.

Produkty z linii Classic nie posiadają certyfikacji PPOŻ. Certyfikację taką posiadają produkty z linii Professional, Decor i Professional PRO.

Wykonanie i trwałość

Materiały z linii Classic wytwarzane są z akustycznej pianki technicznej wykonywanej metodą spieniania, posiadającej budowę komórkową. Posiadają porowatą strukturę (niewielkie otwory do 3mm). Ułożenie ścianek komórek materiału powoduje odbicia światła w różnym kierunku, w zależności od oświetlenia, co jest ich naturalną cechą. W związku z tym, aby zachować jednolitą kolorystycznie powierzchnię, należy każdorazowo przed przyklejeniem danego elementu obrócić go i dopasować kolorystycznie do pozostałych.

Materiały z linii Classic cechują się podstawową odpornością na światło UV. Z czasem może dojść do ich równomiernego odbarwienia.

Instrukcja montażu paneli ->

Atesty i certyfikaty

Produkty z linii Classic nie posiadają certyfikacji PPOŻ. Certyfikację taką posiadają produkty z linii Professional, Decor i Professional PRO.

DARMOWE PRÓBKI

Jeśli jesteście państwo zainteresowani otrzymaniem próbek opisanego materiału prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny  pod numerem 733 337 199.

Oceń ten produkt:

Twoja opinia została dodana.

Opinie klientów:

Ocena: 0 / Ilość opinii: 0
Brak opinii.

Lista wszystkich wariantów: ( 4 w 1 kolorach )