Panele akustyczne Professional PRO
skosowane

Panele akustyczne Professional PRO<br>skosowane
Panele akustyczne Professional PRO
skosowane

Ilość:
lub
Powierzchnia:
m 2
Dostawa Dostawa Na zamówienie Wysyłka:
3-4 dni
12.36 zł

Zapytaj o produkt

Więcej informacji zadzwoń:
733-337-199 796-531-198
Magic! Użyj w kreatorze wzorów

Panel PS Professional Pro to znakomity produkt do poprawy akustyki w adaptowanych pomieszczeniach, chroniony zastrzeżonym wzorem przemysłowym.
Produkt wykonany z wysokiej jakości pianki technicznej posiadającej atest PZH, P-POŻ i badania akustyczne. Produkty z linii Professional Pro cechują się najwyższymi parametrami dotyczącymi odporności na ogień. Ich niezwykła lekkość oraz jasne barwy sprawiają, że jest to idealny produkt do stosowania na sufitach. Dostępność w rozmiarze ok 60 x 60 cm pozwana na zastosowanie ich jako wypełnienia tradycyjnych, kratownicowych sufitów podwieszanych, w zastępstwie tradycyjnych płyt wypełnieniowych. Dzięki temu otrzymujemy nowoczesny w wyglądzie, akustycznie poprawny sufit, poprawiający komfort akustyczny pomieszczenia.

Panele z linii Professional Pro idealnie spisują się jako panele akustyczne sufitowe - ze względu na parametry przeciwpożarowe oraz jasną kolorystykę. Panele dopuszczone do użytku w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Materiał wykonywany jest metodą spieniania, może mieć porowatą strukturę (niewielkie otwory do 3mm).

Do montażu produktu należy zastosować klej montażowy dostępny również w naszym sklepie - dedykowany jest zestaw klejów Apaspray 200 + SOUDAL 49A lub APASPRAY 700. Do montażu paneli sufitowych nie nadaje się klej tapicerski Bonikol z naszego asortymentu, ze względu na jego rzadką konsystencję panele go intensywnie wchłaniają. 


Cięcie paneli jest banalnie proste - ze względu na swoją sztywną formę i niedużą gęstość, idealnie da się je docinać każdym ostrym nożem.

Lekkość paneli ułatwia montaż. Po przyłożeniu do klejonej powierzchni, od razu pozostają na miejscu.

Odcienie kolorystyczne materiałów barwionych mogą od siebie odbiegać w przypadku grup towarów pochodzących z różnych procesów produkcyjnych. Gwarantujemy zbieżność kolorystyczną materiału zamówionego w ramach jednego zamówienia.

Darmowe próbki
Jeśli jesteście państwo zainteresowani otrzymaniem próbek opisanego materiału prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny  pod numerem 733 337 199.

Panele akustyczne z linii Professional PRO służą do:

  • Poprawy akustyki wewnątrz pomieszczeń
  • Skracania czasu pogłosu (echa)
  • Poprawy wyrazistości emitowanych dźwięków (muzyki, mowy)
  • Tworzenia wizualnych aranżacji poprawiających estetykę pomieszczenia
  • W ograniczonym zakresie do zmniejszenia ilości dźwięków wypływających z pomieszczenia, w którym zamontowano panele do pomieszczeń okolicznych.
  • Przeznaczone przede wszystkim do stosowania na sufitach.

Panele akustyczne z linii Professional PRO NIE służą do:

  • izolowania dźwięków płynących od sąsiada
  • tłumienia dźwięków uderzeniowych generowanych przez kroki, upadające przedmioty itp.

Oceń ten produkt:

Twoja opinia została dodana.

Opinie klientów:

Ocena: 4.25 / Ilość opinii: 108
Polecam do openspaców
Panele zastosowaliśmy na suficie po wcześniejszej konsultacji z akustykiem, uciążliwe echo zniknęło i teraz pracuje nam się o wiele lepiej. Pozdrawiam